Wakacje

Biznes

Wypoczynek

Hobby

Wakacje

 

Podstawowym zastosowaniem przyczepy kempingowej jest turystyka. Taka forma podroży niesie ze sobą dużo zalet takich jak niezależność, bliskość natury oraz  niskie koszty. Biorąc pod uwagę, iż zabytkowe przyczepy mają w sobie „to coś” gwarantują niezapomniane wrażenia z podróży.

Biznes

 

W obecnych czasach coraz bardziej popularne stają się tzw. Foodtracki. Przyczepa to alternatywa, tańsza w utrzymaniu i zakupie. Jest mobilna i problem lokalizacji znika, a wiadomo lokalizacja w każdym przypadku jest najważniejsza. Swoim wystylizowanym wyglądem może zachęcić potencjalnych klientów. Właściwa prezencja lokalu to marka, którą można zachwalać..

Wypoczynek

 

Są osoby, które uwielbiają spędzać czas w ogrodzie. Są też tacy, którzy lokują przyczepę kempingowa w ogrodzie i pełni ona rolę domku letniskowego. Takie pomieszczenie może spełniać funkcję pracowni, miejsca, gdzie można w ciszy pracować i w pełni się skoncentrować.

Hobby

 

Każdy miłośnik zabytkowej motoryzacji uwielbia dokupować coraz to nowe gadżety do swojego klasycznego pojazdu. Niewątpliwie przyczepa kempingowa to największy i najbardziej zjawiskowy dodatek do oldtimera lub youngtimera. Można ją pomalować w kolory pojazdu ciągnącego lub barwy neutralne. Mimo stereotypów polską niewiadówkę n126 lun n132 można wystylizować na rasowy retro caravan. Każdy pojazd z epoki PRL będzie się godnie prezentował z takim dodatkiem. Klasyki z rodowodem zachodnim idealnie komponują się z przyczepami marki Eriba, Westfalia, Biod, Constructam i wieloma innymi. Jest naprawdę w czym przebierać.